Šperk na tělo se Swarovski crystal - Summer Charms

LUXUSNÍ KOLEKCE ŠPERKŮ NA TĚLO SE SWAROVSKI® CRYSTALS

Ozdobte své tělo novou kolekcí nalepovacích šperků na tělo a vlasy se Swarovski® Crystals. Prožijte každý den svého života krásná a okouzlující. Nabízíme Vám jedinečné nalepovací šperky na tělo a vlasy zdobené krystaly Swarovski®. Samolepící ornamenty vydrží na těle a vlasech až 7 dní. Opakované použití díky speciální lepivé bázi SO.nia Body and Hair Adhesive Gloss.

Jako svěží dotek větru ozdobí Vaše tělo nová kolekce symbolů Štěstíček. Mějte každý den radost při pohledu na drobné ornamenty s jemným leskem krystalů, třpytící se jako drobné kapky v letním dešti.

Touto kolekcí ornamentů můžete ozdobit své tělo, a to všemi šperky najednou nebo si je vyberte jednotlivě, dle Vaší momentální nálady. Rozdělte se se svými blízkými o část symbolů a prohlubte tak Vaše přátelské či rodinné pouto.

Vybranými šperky můžete ozdobit například: sluníčko na část prstu či ušní lalůček, drink a zmrzlinu do dekoltu, palmu nad kotník či nárt nožky a delfínka s kotvou na záda či rameno. Tato veselá sada symbolů má nesčetné množství kombinací. Objevte tu svojí a mějte každý den zase o něco krásnější.

Počet krystalů: 33 ks Rozměr: od 18 - 28 mm
665 Kč

© 2017 Květinářství u Chudějů | Rozvoz květin. Powered by LaFlora.com.